KONTAKT

Vydavateľstvo Be BF, s.r.o.

Malokarpatská 1

900 29 Nová Dedinka (okres Senec)

0903 303 595

ahoj@malycestovatel.sk

IČO: 46543953

DIČ: 2023424953

Číslo účtu: SK86 1100 0000 0029 2387 1217

 

 

Veríme, že sa vám naše produkty zapáčia. Knihy Malý cestovateľ vznikali s úmyslom podporiť rodičov a deti v spoznávaní Slovenska a okolitého sveta. 

Kniha Malý cestovateľ Slovensko - naučí deti, aké máme u nás pohoria, rieky, hrady, zámky. Dozvedia sa mnoho faktov, všetko vsadené do milých príbehov a podporené krásnymi ilustráciami.

Kniha Malý cestovateľ Európa - je zameraná na európske hlavné mestá. Pomocou ilustrácií a príbehov sa naučia napríklad to, odkiaľ pochádzajú slávni moreplavci, kde je Eiffelova veža, či Atómium, kde je na mape Slovensko a vedia si spojiť hlavné mesto so štátom. Všetko však hravou formou. Kniha je podporená maľovankou a pexesom.

Podporujeme deti k tomu, aby sa učili cudzie jazyky. Bez angličtiny sa naše deti už ťažko zaobídu. Preto u nás nájdete ponuku takých anglických knižiek, ktoré deťom pomôžu učiť sa zábavne. 

K tomu sme vybrali zopár ozaj dobrých spoločenských hier, ktoré sú náučné a zamerané na svet, Európu, cestovanie, Slovensko. Deti sa nielen zabavia, ale aj naučia. Naučíme sa pritom niečo aj my, rodičia. Je to príjemne strávený čas s deťmi na cestách, alebo doma. :)

  

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: