Tip

Slovensko JUNIOR

92

Zábavná spoločenská hra pre všetky malé deti, ktoré chcú vedieť o našom Slovensku viac. Deti sa rady hrajú a hrou sa môžu mnohému naučiť. 

 

  • €25,56 €1,06 –4 %
  • Skladom
€24,50
Kategória: Hry pre deti O SVETE
 

Myslíte si, že dobre poznáte svoju krajinu? Hra nadväzuje na úspech hry Slovensko - Otázky a odpovede. Hra obsahuje 1200 otázok určené pre mladších hráčov. Súťažiť môžu celé rodiny s deťmi už od 10 rokov (hráme spolu aj s mladšími deťmi).

Otázky sú komponované tak, aby neboli triviálne a aby ste sa deti o známych ľuďoch, miestach i udalostiach zábavnou formou dozvedeli veci, ktoré možno netušia ani dospelí.

Kartičky s otázkami sú rozdelené do štyroch okruhov: ľudia a spoločnosť, príroda a geografia, kultúra a rôzne. Každou správnou odpoveďou sa dostávate bližšie k cieľu. Žiadnemu z okruhov sa nevyhnete, ale môžete získať na tých, v ktorých máte väčší prehľad. Na to, aby ste v hre zvíťazili, budete potrebovať aj trochu šťastia.

Každý rodič dieťaťu rád pomôže a pritom sa spolu naučíte tiež veľa nových vecí. 

Herný materiál: 300 kariet s 1200 otázkami a odpoveďami, herný plán, 6 figúrok, 24 žetónov s mapou Slovenskej republiky v štyroch farbách, kocka, pravidlá v slovenskom jazyku.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.