O AUTOROCH

Andrea a Roman Borušovičovci - autori projektu Malý Cestovateľ.

spolocnafoto

Andrea –  profesionálne sa venujem cestovaniu s deťmi, som zakladateľkou portálu www.holiday4kids.sk. Okrem toho sa zaoberám aj grafikou, marketingom, tvorbou brožúr.

Pred dvomi rokmi som začala svoje vydavateľské aktivity, vydaním Diára pre mamu a minulý rok sa mi úspešne podarilo vydať druhý. Tentokrát prichádzam s knižkou pre deti - Malý cestovateľ. Nápad napísať a vydať takúto knihu, som nosila v hlave už dávnejšie. Chcela som spojiť cestovanie, rozprávky a vzdelávanie do jedného projektu pre deti.

Roman – výborný spisovateľ (rozprávok obzvlášť) s obrovskou fantáziou. Na to, že pracuje v technickom prostredí, ho v tomto smere skutočne veľmi obdivujem. Ako mi vraví, rozprávky a básničky písal, ešte keď bol v škôlke a to hlavne svojim obľúbeným učiteľkám. Som rada, že teraz som „tým terčom“ ja ????, respektíve naše deti.

Máme tri nádherné deti, ktoré sú našou najväčšou inšpiráciou, „motorom“, ale aj kritikmi. :)

    

Martinka Egedová – šikovná ilustrátorka, s ktorou už dlhšie spolupracujem na rôznych marketingových projektoch pre detské hotely. Má šikovné ruky, do mojich nápadov vkladá svoju obrovskú kreativitu a jej obrázky častokrát povedia viac, ako samotné písmenká.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.