Kniha malý cestovateľ naučí deti hlavné mesta Európy.

Maľovanka MALÝ CESTOVATEĽ
Novinka
€3,90

15 Strán maľovanky s obrázkami z hlavných miest v Európe. Praha, Bratislava, Amsterdam, Paríž, Berlín, Rím, aj mnohé iné. Deti majú možnosť vyfarbiť krásne obrázky, ktoré sú typickou ukážkou toho, čo v danom hlavnom meste nájdeme. Takto si lepšie zapamätajú, aké má daný štát hlavné mesto. V spojení s knihou si dokážu zapamätať veľa a budú mať prehľad o Európe a jej mestách. 

Skladom 
Detail
Kód: 74
Pexeso EURÓPA
Novinka
€3,90

Pexeso Malý cestovateľ - EURÓPA. Naučme deti vybrané hlavné mestá Európy. Spárujme štát s hlavným mestom. Pomocou milých a náučných ilustrácií. 

Skladom 
Detail
Kód: 59
KNIHA MALÝ CESTOVATEĽ
Novinka Tip
€13,50
€12,50
(–7 %)

Kniha plná ilustrácií na tému hlavné mestá Európy. Pomocou milých príbehov sa deti naučia veľa nového o Európe a hlavných mestách. Sú to príbehy Peťka - malého cestovateľa, ktorý rád spoznáva nové miesta. 

Skladom 
Detail
Kód: 47
Kniha MALÝ CESTOVATEĽ + MAĽOVANKA
Akcia
€17,40
€16,50
(–5 %)

Kniha s maľovankou - dve možnosti, ako sa deti zoznámia s Európou. Čítanie ich hravou formou prenesie do príbehov malého chlapca, ktoré sa odohrávajú v hlavných mestách Európy. Maľovanie im predstaví presné pamiatky, alebo zaujímavosti, ktoré tam nájdu. Všetko formou hry! Učenie môže byť pre deti zábava! :)

Skladom 
Detail
Kód: 65
Kniha MALÝ CESTOVATEĽ + PEXESO
Akcia
€17,40
€16,50
(–5 %)

Kniha plná ilustrácií na tému hlavné mestá Európy. Pomocou milých príbehov sa deti naučia veľa nového o Európe a hlavných mestách. Sú to príbehy Peťka - malého cestovateľa, ktorý rád spoznáva nové miesta. Pexeso deti naučí hlavné mestá v Európe. Páry sú formou spojenia hlavné mesto + štát.  

Skladom 
Detail
Kód: 53
Kniha MALÝ CESTOVATEĽ + MAĽOVANKA + PEXESO
Akcia Doprava zadarmo
€21,30
€19
(–11 %)

Kniha s maľovankou a pexesom - tri možnosti, ako sa deti zoznámia s Európou. Čítanie ich hravou formou prenesie do príbehov malého chlapca, ktoré sa odohrávajú v hlavných mestách Európy. Maľovanie im predstaví presné pamiatky, alebo zaujímavosti, ktoré tam nájdu. Pexeso im upevní vedomosť o tom, aké hlavné mesto je v danom štáte. Všetko formou hry! Učenie môže byť pre deti zábava! :)

Skladom 
Detail
Kód: 68
6 položiek celkom