Doprava zadarmo

Kniha MALÝ CESTOVATEĽ + MAĽOVANKA + PEXESO - Európa

68
Neohodnotené

Kniha s maľovankou a pexesom - tri možnosti, ako sa deti zoznámia s Európou. Čítanie ich hravou formou prenesie do príbehov malého chlapca, ktoré sa odohrávajú v hlavných mestách Európy. Maľovanie im predstaví presné pamiatky, alebo zaujímavosti, ktoré tam nájdu. Pexeso im upevní vedomosť o tom, aké hlavné mesto je v danom štáte. Všetko formou hry!

Učenie môže byť pre deti zábava! :)

  • €21,30 €2,30 –10 %
  • Skladom
€19
Kategória: Knihy MALÝ CESTOVATEĽ
 

KNIHA

Kniha plná ilustrácií na tému hlavné mestá Európy. Knižka je určená deťom a rodičom, ktorí majú radi cestovanie, alebo ktorí chcú, aby ich deti spoznali svet okolo nás.

Kniha je určená deťom od 4 do 12 rokov. Menším čítajú rodičia, staršie si precvičia čítanie a naučia sa veľa nového.

Kto je Petrík? Je to obyčajný chlapec, ktorý má však zázračný glóbus. Ten ho v noci prenesie do rôznych miest v Európe a tam zažíva milé príbehy a tak spoznáva históriu, pamiatky, a bežné súčasti daného mesta, či štátu.

Deťom nenútenou formou rozprávame príbehy, ktoré im vštepia vedomosť o tom, odkiaľ pochádzame, aké deti žijú v iných mestách, aké sú v daných mestách zvyklosti a pamiatky.

A čo sa deti v knihe naučia?

  • Aké sú štáty v Európe.
  • Aké sú hlavné mestá vybraných štátov.
  • Kde v Európe sa jednotlivé krajiny nachádzajú.
  • Ako vyzerajú vlajky vybraných európskych krajín.
  • S akými štátmi susedí Slovensko.
  • Spozná pamiatky, históriu a zaujímavosti európskych miest a krajín.
  • Naučí sa zopár pozdravov v cudzom jazyku.

Všetko sa naučia hravou formou, pomocou príbehov chlapca Petríka a jeho kamarátov.

 

68 strán, rozmer 190 * 210 mm, pevná väzba 

 

MAĽOVANKA

15 Strán maľovanky s obrázkami z hlavných miest v Európe. Praha, Bratislava, Amsterdam, Paríž, Berlín, Rím, aj mnohé iné. Deti majú možnosť vyfarbiť krásne obrázky, ktoré sú typickou ukážkou toho, čo v danom hlavnom meste nájdeme.

Takto si lepšie zapamätajú, aké má daný štát hlavné mesto. V spojení s knihou si dokážu zapamätať veľa a budú mať prehľad o Európe a jej mestách. 

 

PEXESO

Spojenie štátu s hlavným mestom. S krásnymi ilustráciami.

Vybrané štáty Európy sú: Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Česko, Rakúsko, Chorvátsko, Holandsko, Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Belgicko, Španielsko, Nemecko, Portugalsko, Taliansko, Grécko.

Pexeso je v krabičke, takže ho dieťa ľahko uprace a môže hrať opäť. :)

Vydavateľstvo Be BF, s.r.o.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.