Doprava zadarmo

DVE KNIHY MALÝ CESTOVATEĽ - SLOVENSKO A EURÓPA

Knihy v sérií Malý cestovateľ. Jedna naučí deti, aké sú hlavné mestá Európy a druhá ukáže krásy Slovenska. Deti sa učia pomocou príbehov a nádherných ilustrácií.

  • €27 €1 –4 %
  • Skladom
€26
Kategória: Knihy MALÝ CESTOVATEĽ
 

Dve knihy pre zvedavé deti. 

 

KNIHA SLOVENSKO  - hravou formou pomôže deťom spoznať naše krásne Slovensko. Je plná ilustrácií, ktoré reálne ukazujú slovenské mestá, pamiatky, či naše prírodné krásy. Malý cestovateľ deti naučí, ako vyzerá Kriváň, Spišský hrad, či Terchová. Deti zistia, aký je najvyšší vrch Tatier, aké má Slovensko pohoria, či rieky a aké u nás nájdeme poklady, ktoré nám môže závidieť celý svet. Deti spoznajú aj krásne mestá, historické pamiatky, či prírodné krásy. Všetko sa však naučia jednoduchou formou, pomocou príbehov a obrázkov. 

 

KNIHA EURÓPA - Pomocou milých príbehov sa deti naučia veľa nového o Európe a hlavných mestách. Sú to príbehy Peťka - malého cestovateľa, ktorý rád spoznáva nové miesta. Deti zistia, čo je to tá Eiffelovka, alebo kde žili slávni moreplavci. Spoznajú jednotlivé mestá, ich zaujímavosti, ale aj európsku mapu a vlajky jednotlivých štátov. Všetko sa naučia nenásilne, hravou formou. 

 

Vydavateľstvo Be BF, s.r.o.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.