Maľovanka a pexeso – dvaja pomocníci knižky Malý cestovateľ – Európa.

Všetci chceme, aby z našich detí vyrástli múdre hlavičky a najlepšie je vzdelávať ich zábavnou formou a hrami. :)

Preto sme pripravili knihu Malý cestovateľ – Európa, ktorá pomocou zaujímavých príbehov deti naučí, aké sú hlavné mestá Európy, zoznámi ich s ich pamiatkami, históriou ale aj zaujímavosťami daných miest. Malým cestovateľom je chlapec Petrík, ktorý zažíva rôzne dobrodružstvá so svojím kamarátom psíkom Ťapkom a plyšovým medvedíkom Brunom. Ku knihe patrí aj maľovanka s hlavnými mestami a edukačné pexeso, ktoré hravou formou pomôže deťom zapamätať si, aké sú štáty v Európe a aké sú ich hlavné mestá.

Kniha-malovanka-pexesoV

MAĽOVANKA

Maľovanie je kreatívny a zábavný čas, kedy detí vypnú od svojich detských „starostí a povinností“. Naša maľovanka Malý cestovateľ však deťom okrem zábavy priblíži aj niektoré európske mestá, ktoré môžu veľmi jednoducho spoznať. Pomocou náučných ilustrácii si zapamätajú kde je Eiffelovka, ako vyzerá Atomium, majestátne Coloseum alebo Tower Bridge. Maľovanka priblíži deťom svojimi reálnymi obrázkami miesta, ktoré možno videli v televízii, pri cestovaní s rodičmi, alebo o ktorých sa dočítajú v knižke Malý Cestovateľ.

PEXESO

Hrať spoločenské hry je skvelá príležitosť, ako tráviť s deťmi spoločný čas. Pexeso je výbornou hrou na precvičovanie detskej (a nie len detskej :) ) pamäti. Vôbec nebýva náhodou, ak deti často krát vyhrávajú nad nami - dospelými. Ich pamäť je úžasná a funguje ako špongia. Ľahko nasávajú  všetko, čo sa im vizuálne podsunie. Preto sa formou hry naučia a upevnia si vedomosť o tom, aké sú hlavné mestá európskych štátov.

Vybrali sme tieto - Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Česko, Rakúsko, Chorvátsko, Holandsko, Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Belgicko, Španielsko, Nemecko, Portugalsko, Taliansko, Grécko.

Pexeso je v krabičke, takže ho dieťa ľahko uprace a môže hrať opäť. :)

 

Všetky tri produkty spolu pekne ladia a jeden nadväzuje na druhý a upevnia tak vedomosti o Európe a jej hlavných mestách.

kupitknihu